Trwa nabór na rok 2015/2016 !

Kuratorium Oświaty o nas

"W przedszkolu realizacja podstawy programowej wychowania przedszkolnego odbywa się z uwzględnieniem jej zalecanych warunków i sposobów wdrażania. Nauczyciel monitoruje osiągnięcia dzieci, wykorzystując różnorodne sposoby i techniki badawcze..

Wnioski z analizy osiągnięć służą podejmowaniu działań wspierających rozwój i zainteresowania dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych uzdolnień i możliwości.W przedszkolu wprowadzono dużą ilość zajęć dodatkowych, wdrażane są programy edukacyjne oraz prowadzone zajęcia poza placówką.(...)"

Akcja nakrętki

Co roku nasze przedszkole bierze czynny udział w akcji chartatywno-ekologicznej. Zbieramy nakrętki i nakręcamy pomoc dzieciom! Celem akcji jest pomoc dzieciom chorym.Zbieranie plastikowych nakrętek to prosty sposób aby komuś pomóc! Jednocześnie przy tej akcji nasze przedszkolaki uczą się jak dbać o przyrodę. Tym razem zbieraliśmy nakrętki dla Grzesia z Koszalina.
Akcja zbierania nakrętek na rehabilitację chorego dziecka, zorganizowana przez Gazeta Miasto. Akcja zbierania nakrętek na rehabilitację chorego dziecka, zorganizowana przez Gazeta Miasto. Akcja zbierania nakrętek na rehabilitację chorego dziecka, zorganizowana przez Gazeta Miasto.

Eko robot

Konkurs Mój ROBOT, zorganizowany przez Zdolne Dzieciaki zainspirował nas do stworzenia własnego Eko-ROBOTA... Zdolne Dzieciaki i Twój Robot docenili nasz pomysł i zaprosili całą grupę przedszkolną na zajęcia z robotyki do centrum "Zdolnych Dzieciaków" w Galerii EMKA!
W ramach zajęć ekologicznych wzięliśmy udział w konkursie ”…” organizowanym przez… Dzieci z pomocą Pani wychowawczyni stworzyły robota który wykonany był z produktów wtórnego użycia. Podczas pracy liczyla się przede wszystkim twórczość i pomysłowość dzieci.